
Нож складной WK 06243 (Grand Way)
950 ₴
- В наличии
- Код: WK-06243
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06243
Grand Way WK 06243 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 88 мм має форму Drop Point та пласкі спуски від обуха, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
наявність tip up клипси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
Grand Way WK 06243 повністю відповідає вимогам до сучасного складаного ножа. Він чудово підійде активній і практичній людині, яка цінує надійність і знає ціну грошам.
Grand Way WK 06243 – складаний ніж із замком типу liner lock. Його обтічні форми красиві і дозволяють йому не чіплятися за вміст вашої кишені чи одяг. Сталеві лайнера покриті приємними на дотик накладками із чорного G10 (матеріалу міцного та зносостійкого).
Клинок – акуратний drop point з високими спусками виконаний з якісної нержавіючої сталі 8Cr14MoV.
Розкривається ніж легко, однією рукою, зачепом за плавець-фліпер або невеликий підпальцевий отвір. Ніяких шпеньків, що стирчать з клинка, немає. Знов-таки зроблено це, щоби ніж не чіплявся за вашу кишеню нічим крім кліпси.
Сама кліпса сталева. Не переставляється. Вона забезпечує надійну посадку ножа на кишеню. Що, в принципі, для сучасних EDC-ножів є своєрідним стандартом.
Також на руків’ї розташовано темлячний отвір.
Якщо ви бажаєте купити простий, надійний та зручний складаний ніж для повсякденного використання, то Grand Way WK 06243 – чудовий кандидат на цю роль. Купуйте його, посадіть на свою кишеню і користуйтеся, коли знадобиться. Адже саме для цього такі складані ножі і створені. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. или ЧЕХОЛ-XL (ЧЁРН)-A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 92 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 24.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 111 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 203 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 16.700000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴








