
Нож складной WK 06234 (Grand Way)
620 ₴
- В наличии
- Код: WK-06234
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06234
Grand Way WK 06234 – недорогий складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок з покриттям Black Oxide довжиною 82 мм, має профіль Clip Point, який не тільки виглядає дуже стильно, але й надає ножу відмінних колючих властивостей без втрати можливості добре різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
доступна ціна.
Взагалі, не можна не відзначити, що ніж WK 06234 виглядає стильно, агресивно і навіть дещо зухвало. У нього, безперечно, є своя особлива харизма.
Тут і чорний, не блікуючий клинок Clip Point з долами (тактичний стиль, що не втрачає свою популярність десятиліттями), і яскраво-червоні вставки, які не тільки відмінно поєднуються з чорними накладками, але й додатково підвищують міцність рукояті ножа. Навіть замок типу Back Lock тут грає на підтримку загального стилю класичного ножа.Такий ніж кидається у вічі. У ньому є чим зачепити вашу увагу. І якщо з вами це сталося (а такі люди, ми точно знаємо, обов'язково знайдуться), то ми вас вітаємо, причому двічі. Перший раз з тим, що у вас гарний смак. А вдругий з тим, що ви знайшли гарний ніж, який вам справді підходить.
Якщо вам потрібен недорогий, але все ж у чомусь особливий складаний ніж для вирішення повсякденних завдань, придбайте Grand Way WK 06234 і просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 25.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 123 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 205 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Толщина рукояти | 12.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴







