
Нож складной WK 06230 (Grand Way)
950 ₴
- В наличии
- Код: WK-06230
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06230
Grand Way WK 06230 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 88 мм має форму Drop Point та пласкі спуски від обуха, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
наявність tip up клипси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
WK 06230 – легкий (всього 104 грами) та стрімкий складаний ніж з добре помітними тактичними елементами дизайну.На підтримку цього стилю працюють його прямі, лаконічні контури, невелика ширина рукояті з накладками з G10 кольору хакі, акуратна кліпса з покриттям Black Stonewash.
Цьому складаному ножу ніяк не можна відмовити у певній агресивній харизмі. Прямі лінії і чітко спрямоване вперед вістря клинка – все в ньому наводить на думки про зухвалу стрімкість, швидкість і практичність.
З технічного погляду ніж Grand Way WK 06230 є сучасним складаним ножем із замком Liner Lock.
Ніж легко розкривається однією рукою. Він виконаний у форматі фліпера. Як альтернативний спосіб розкриття передбачено підпальцевий отвір у клинку.
Клинок виготовлений із міцної нержавіючої сталі 8Cr14MoV. Спуски прямі. Різати такий маленький меч буде добре.
Та все ж найбільше впадає у вічі його стрімка списоподібна форма (spear point). Вістря клинка, як ми вже казали, чітко спрямоване вперед і здатне наносити точні, акцентовані уколи. Навіть міцний матеріал не встоїть перед таким напором!
WK 06230 – легкий і стрімкий складаний ніж, який створений для того, щоб ви могли постійно носити його з собою і регулярно використовувати його навіть у найсерйознішій, непростій обстановці. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (коричневый) -B на кнопке
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 88 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 23.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 119 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 207 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 12.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴








