
Нож складной WK 06182 (карбон) (Grand Way)
1 042 ₴
- В наличии
- Код: WK-06182-(карбон)
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06182
Grand Way WK 06182 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 82 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up клипси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
WK 06182 ще один відносно недорогий, але якісний міський EDC ніж від Grand Way, який багато чого запозичив у популярних брендових моделей. Тому ніж теж досить красивий і зручний, зроблений сучасно і з гарним смаком. Дизайн – одна з його переваг. Але не головна і не єдина. Цікавих фішечок у цього ножа достатньо.
Наприклад – його руків'я. Накладки цього лайнера лока виконані з карбону! Що не кажіть, а це рішення як було, так і залишається справжнім «вау» фактором! Ви не знаєте що це таке? Це така риса, бачачи яку людина навіть мимоволі каже щось на кшталт: «Вау! Оце так! Карбон!»
Або просто відмінна нержавіюча сталь 8Cr14MoV, яка добре відома тим, що клинки з неї довго зберігають свою гостроту? Це теж дуже важливий момент для кожного ножа!
Повторимо: це – сучасний EDC ніж із серйозним «не китайським» дизайном, клинком із якісної сталі та рукояттю з карбону! І коштує просто смішні гроші для таких матеріалів!
Подобається карбон? Чи подобається сучасний міський стиль? Тоді тут, власне, і розмірковувати нема чого. Треба брати. Дешевше за такої якості явно не знайти.
Grand Way WK 06182 – це дуже вдала модель складаного ножа для щоденного використання. Продуманий сучасний дизайн та якісна сталь 8Cr14MoV роблять цей ніж дуже гарною покупкою.До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Карбон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 28.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 200 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish, Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴








