
Нож складной WK 06181 (Grand Way)
950 ₴
- В наличии
- Код: WK-06181
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06181
Grand Way WK 06181 – якісний складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr14MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 82 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
наявність tip up клипси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
Grand Way WK 06181 – по-справжньому актуальний складаний EDC ніж. Компактність, функціональність і надійність роблять його чудовим повсякденним різальним інструментом, як для сучасного городянина так і для туриста або рибалки.
Руківя складається з пари сталевих лайнерів, покритих накладками з композиту G10. Поверхня накладок має приємну на дотик текстуру, яка підвищує зчеплення з долонею.
Кліпса акуратна, низькопрофільна. Не давить у долоню. Досить глибоко та надійно садить ніж на кишеню.
За бажанням, ви можете закріпити на ножі темляк. Спеціальний отвір (звичайний елемент сучасних ножів EDC) є і в цій моделі від Grand Way.
Клинок ножа має досить оригінальну форму, що трохи нагадує гібрид між профілями дроп пойнт та шипфут. Вістря клинка спрямоване вперед і досить міцне. Таким вістрям зручніше скоріше прорізати щось, ніж проколювати. Хоча, за потреби, зрозуміло, колоти цим ножем можна цілком успішно.Матеріал клинка – сталь 8Cr14MoV. Достатньо висока твердість і здатність довго підтримувати гостроту ріжучої кромки давно зробили цю нержавійку однією з найпопулярніших у ножовій індустрії.
Якщо ви підшукуєте для себе або на подарунок надійний універсальний складаний ніж за розумною ціною, зверніть увагу на Grand Way WK 06181. Він відмінно вам підійде. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 29.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 202 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish, Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 15.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴








