
Нож складной WK 06106 (Grand Way)
482 ₴
- В наличии
- Код: WK 06106
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06106
Grand Way WK 06106 – міцний та надійний складаний ніж для щоденного застосування та туризму.Особливості конструкції складаного ножа WK 06106Grand Way WK 06106 – сучасний складаний напівавтоматичний ніж, що легко і швидко відкривається однією рукою завдяки механізму ассисту. Достатньо швидкого натискання або різкого клацання по виступу-плавнику і клинок приходить у робоче положення і надійно фіксується пружиною замку frame lock. І ваш ніж готовий до роботи!КлинокКлинок ножа виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV. Це – якісна нержавіюча сталь. Клинки з неї дійсно не іржавіють і легко заточуються. Сам клинок має форму близьку до американського танто, дуже прочного та ефективного профіля клинка, що отримав велику популярність у всьому світі. Ножі танто настільки цікаві, що заслуговують окремої розмови. Про всі подробиці ви можете дізнатись із статті у нашому блозі.Товщина клинка в обусі – 2,8 мм. У робочому положенні клинка фліппер працює як надійний упор для руки.Клинок ножа Grand Way WK 06106 дозволяє не тільки різати, а й досить точно колоти. Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям. Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло. РукоятьРукоять ножа сформована парою лайнерів. Один зроблений зі сталі та вкритий накладкою з композиту G10, відомого своєю міцністю та несприйнятливістю до вологи та інших впливів зовнішнього середовища. Другий - цільнометалевий, несе на собі пружину замка frame lock, відомого своєю виключною надійністю. Зверніть увагу, складаний ніж з замком цього типу не так часто знайдеш за такою доступною ціною!Накладка має приємно шорстку структуру. Рукоять ергономічна і зовсім не ковзає в руці. Сталева кліпса, розташована з правого боку рукояті, дозволяє надійно закріпити ніж на зрізі кишені.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (ЧЁРН) - A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 124 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Масса, г | 160 |
| Материал рукоятки | G10, Металл |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 82 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴







