
Нож нескладной WK 06174 (Grand Way)
1 408 ₴
- В наличии
- Код: WK-06174
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний WK 06174
Grand Way WK 06174 – міцний та сучасний універсальний фіксований ніж у дизайні «міський тактик» («urban tactical»).
Що таке тактичний ніж?
Тактичні ножі – міцні та надійні, в їх конструкції використовується багато технічних та дизайнерських рішень, запозичених з бойових моделей.
При цьому, з погляду закону, тактичний ніж залишається господарсько-побутовим інструментом. Для його купівлі та носіння не потрібно мати спеціальних дозволів та супровідних документів.
Для міських тактиків характерне поєднання легкості та невеликої товщини, що дозволяє приховане носіння ножа під одягом в умовах сучасного мегаполісу.
Ці ж особливості роблять міський тактик гарним вибором у якості допоміжного похідного ножа. Він не додасть зайвої ваги до екіпірування, не буде громіздкий, не буде заважати сідати, вставати і, за необхідності, навіть лягати та повзати. Але при цьому, буде досить міцним, щоб впоратись з досить серйозною роботою.
Основні характеристики ножа Grand Way WK 06174
Довжина клинка – 128 мм, товщина – 2,4 мм. Ці параметри дозволяють характеризувати ніж, як хороший різак, який має непогану почність. Мабуть, WK 06091 не варто використовувати замість лома, але для серйозної роботи він цілком пригодиться.
Клинок має форму близьку до американського танто. Це – дуже прочний та ефективний профіль клинка, що отримав велику популярність у всьому світі. Ножі танто настільки цікаві, що заслуговують окремої розмови. Про всі подробиці ви можете дізнатись із статті у нашому блозі.
Руків'я – фултанг з накладками із міцного та стійкого до впливу середовища композиту G10. Сталевий хвостовик, що йде на всю довжину рукояті, гарантує міцність ножа. Виріз та упор під пальці підвищують надійність хвата. Текстурована G10 відома тим, що не ковзає та добре чіпляється за долоню. Руків'я навмисно зроблене не надто товстим, щоб спростити носіння ножа. Як уже було вказано вище, поєднання міцності та компактності – одна з «фішок» цього ножа.
У тильній частині рукояті є темлячний отвір. Пара отворів в передній частині рукояті дозоляє протягнути крізь них темлячний шнур, чи використати їх для різного роду модифікацій (будьте обережні з модифікациями свого ножа, щоби не пошкодити його або не вивести конструкцію за рамки закону).
Ніж продається в комплекті з сучасними піхвами з кайдексу. Піхви надійно фіксують ніж, вони міцні і мають невелику товщину, що значно полегшує їх носіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 128 мм |
| Толщина лезвия | 2.4 мм |
| Ширина лезвия | 37.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 127 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Kydex |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 255 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 14.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 408 ₴









