
Нож складной WK 06157 (Grand Way)
549 ₴
- В наличии
- Код: WK-06157
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06157
Grand Way WK 06157 – практичний складаний ніж із сучасним замком Frame Lock.У якості головних переваг даної моделі можна перерахувати:
89 мм клинок із нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
помірна вага (усього 172 г);
компактні габарити у складеному стані;
поверхня клинка оброблена методом Ti-Ni(Titanium Nitride);
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий сучасний дизайн;
доступна ціна.
Осьовий механізм
За способом відкриття цей ніж відноситься до фліперів. Клинок розкривається поштовхом спеціального виступу-плавця, який у розкладеному стані відіграє роль надійного упору для пальців.
Альтернативний спосіб розкриття ножа – використати зручні шпеньки, розшташовані в верхній частині клинка.
Ніж легко та швидко розкривається однією рукою, що є особливо корисною рисою для сучасних складаних ножів.
Клинок
Довжина клинка – 89 мм, товщина 2,9 мм. Спуски увігнуті, від середини клинка. Клинок форми Clip Point забезпечує ножу гарну проникаючу здатність. Але й ріже він також добре.
Матеріал клинка – нержавіюча сталь марки 5Cr15MoV, міцна та стійка до корозії.
Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям Ti-Ni(Titanium Nitride). Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло.
Рукоять
Рукоять ножа складається з двох цільнометалевих плашок. Завдяки своїй формі рукоять ножа добре та надійно лежить у долоні.
Сталева кліпса допомагає розмістити ніж на зрізі кишені. Носити так ніж дійсно зручно.
Якщо ви шукаєте недорогий але практичний складаний ніж, який відмінно підійде автомобілісту, туристу і просто активному городянину – зверніть увагу на Grand Way WK 06157. Цей ніж запропонує вам дійсно багаті можливості.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) -A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 89 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 32.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 121 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 210 мм |
| Поверхность лезвия | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Толщина рукояти | 10.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴






