
Нож складной WK 06231 (Grand Way)
598 ₴
- В наличии
- Код: WK-06231
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06231
Grand Way WK 06231 – міцний та надійний складаний ніж для щоденного застосування та туризму.Особливості конструкції складаного ножа WK 06231Grand Way WK 06231 – сучасний складаний ніж із замком liner lock, який не містить жодних пружин і автоматичних механізмів, проте легко і швидко відкривається однією рукою. Розкриття ножа відбувається виключно за рахунок якісної продуманої механіки. Достатньо швидкого натискання або різкого клацання по виступу-плавнику або підпальцевому шпеньку на клинку (на вибір) і клинок приходить у робоче положення і надійно фіксується пружиною замку liner lock. Ніж готовий до роботи!Слід зазначити, що відсутність автоматики, кнопок та пружин у ножі значно спрощують його, підвищують надійність, а також багато в чому запобігають самовільному спрацюванню під час транспортування. Для похідного ножа така простота та надійність дуже корисні.КлинокКлинок ножа виготовлений із нержавіючої сталі 8Cr13MoV. Це – дуже якісна та міцна нержавіюча сталь. Клинки з неї дійсно не іржавіють і довго залишаються гострими. Ця сталь є однією з найкращих у своїй ціновій категорії.Сам клинок має форму близьку до американського танто. Це - дуже прочний та ефективний профіль клинка, що отримав велику популярність у всьому світі. Ножі танто настільки цікаві, що заслуговують окремої розмови. Про всі подробиці ви можете дізнатись із статті у нашому блозі.Товщина клинка в обусі – 2,7 мм. Спуски від верхньої третини. У робочому положенні клинка фліппер працює як надійний упор для руки.Клинок ножа Grand Way WK 06187 дозволяє не тільки різати, а й досить точно колоти. У будь-якому випадку, танто із сталі 8Cr13MoV товщиною 2,7 мм – відмінний універсальний клинок, який впорається із серйозною роботою. Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям Ti-Ni(Titanium Nitride). Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло. Саме цьому можна впевнено сказати, що Grand Way WK 06231 має багато елементів вдалого туристичного та тактичного ножа у своїй конструкціїРукоятьРукоять ножа сформована парою сталевих лайнерів з накладками з композиту G10, відомого своєю міцністю та несприйнятливістю до вологи та інших впливів зовнішнього середовища.Накладки мають приємно шорстку структуру і складний рельєф. Рукоять ергономічна і зовсім не ковзає в руці. Її дещо незвична форма (дещо схожа на так звану «пістолетну» рукоять спортивної рапіри) не дає ножу висковзнути з руки при сильному колючому русі. Також така форма ділає ніж дуже зручним при струганні.Сталева кліпса, розташована з правого боку рукояті, дозволяє надійно закріпити ніж на зрізі кишені. Також слід звернути увагу на встроєний у тильну частину рукояті карабін, що дозволяє підвісити ніж на спорядженні.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ -2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 81 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Ширина лезвия | 30.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 107 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 188 мм |
| Поверхность лезвия | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴






