
Нож складной WK 06135 (Grand Way)
549 ₴
- В наличии
- Код: WK-06135
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06135
Grand Way WK 06135 – практичний складаний ніж із сучасним замком Frame Lock.У якості головних переваг даної моделі можна перерахувати:
86 мм клинок із нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
помірна вага (усього 146 г);
компактні габарити у складеному стані;
поверхня клинка оброблена методом Black Oxide;
надійний замок типу Frame Lock;
вдалий сучасний дизайн;
доступна ціна.
Осьовий механізм
За способом відкриття цей ніж відноситься до фліперів. Клинок розкривається поштовхом спеціального виступу-плавця, який у розкладеному стані відіграє роль надійного упору для пальців.
Альтернативний спосіб розкриття ножа – використати зручні шпеньки, розшташовані в верхній частині клинка.
Ніж легко та швидко розкривається однією рукою, що є особливо корисною рисою для сучасних складаних ножів.
Клинок
Довжина клинка – 86 мм, товщина 2,8 мм. Спуски увігнуті, від середини клинка. Клинок форми Drop Point забезпечує ножу гарну проникаючу здатність. Але й ріже він також добре.
Матеріал клинка – нержавіюча сталь марки 5Cr15MoV, міцна та стійка до корозії.
Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям Black Oxide. Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло.
Рукоять
Рукоять ножа складається з двох плашок, одна з яких вкрита накладкою із надійного композиту G10. Завдяки своїй формі та шорсткості покриття рукоять ножа добре та надійно лежить у долоні.
Друга накладка – цільнометалева. Завдяки цьому в ній вдалося розташувати пружину Frame Lock – одного з самих надійних та сучасних видів ножових замків.
Сталева кліпса допомагає розмістити ніж на зрізі кишені. Носити так ніж дійсно зручно.
Якщо ви шукаєте недорогий але практичний складаний ніж, який відмінно підійде автомобілісту, туристу і просто активному городянину – зверніть увагу на Grand Way WK 06135. Цей ніж запропонує вам дійсно багаті можливості. До того ж, ніж із замком Frame Lock за такою ціною зустрінеш не часто.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 86 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 32.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 121 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 207 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Толщина рукояти | 10.900000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴






