
Нож складной WK 06120 (Grand Way)
493 ₴
- В наличии
- Код: WK-06120
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06120
Складаний ніж WK 06120 – вдале втілення концепції складаного ножа для носіння щодня (EDC). Він компактний, легкий, надійний та оснащений лезом з нержавіючої сталі. Особливості та переваги складаного ножа WK 06120:
Клинок цього ножа має профіль, що називається drop point. Лезо має товщину в обусі – 2,8 мм. Клинки цієї форми добре колють та ріжуть. Матеріал клинака – нержавіюча сталі 5Cr15MoV. Розкривається клинок зачепом за шпеньки в верхній частині клинка.
Загальна міцність конструкції – рукоять зроблена із сталевих лайнерів вкритих карбоновими накладками.
Перевірений часом ножовий замок Frame Lock надійно фіксує клинок у робочому положенні.
Крім цих переваг, ніж WK 06120 має ще й вдалий сучасний дизайн. Ніж виглядає серйозно і переконливо. Рукоять зручно та надійно лежить в руці.
Клинок ножа має спеціальне покриття Black Oxide, яке приховує подряпини та захищає ніж від слідів використання, та прикрашає його.
Всі ці особливості та переваги, а також додаткові елементи – кліпса, отвір для темляка, роблять складаний ніж WK 06120 гарним варіантом для тих, хто шукає собі модель для частого щоденного використання, як в умовах міста, так і за його межами.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 83 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 24.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 112 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Материал рукоятки | карбон, Метал |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 195 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Толщина рукояти | 10.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴






