
Нож складной WK 06187 (Grand Way)
986 ₴
- В наличии
- Код: WK-06187
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 06187
Grand Way WK 06187 – міцний та надійний складаний ніж для щоденного застосування та туризму.Особливості конструкції складаного ножа WK 06187Grand Way WK 06187 – сучасний складаний ніж із замком liner lock, який не містить жодних пружин і автоматичних механізмів, проте легко і швидко відкривається однією рукою. Розкриття ножа відбувається виключно за рахунок якісної продуманої механіки. Достатньо швидкого натискання або різкого клацання по виступу-плавнику або підпальцевому шпеньку на клинку (на вибір) і клинок приходить у робоче положення і надійно фіксується пружиною замку liner lock. Ніж готовий до роботи!Слід зазначити, що відсутність автоматики, кнопок та пружин у ножі значно спрощують його, підвищують надійність, а також багато в чому запобігають самовільному спрацюванню під час транспортування. Для похідного ножа така простота та надійність дуже корисні.КлинокКлинок ножа виготовлений із нержавіючої сталі 8Cr14MoV. Це – дуже якісна та міцна нержавіюча сталь. Клинки з неї дійсно не іржавіють і довго залишаються гострими. Ця сталь є однією з найкращих у своїй ціновій категорії.Сам клинок має форму близьку до американського танто. Це - дуже прочний та ефективний профіль клинка, що отримав велику популярність у всьому світі. Ножі танто настільки цікаві, що заслуговують окремої розмови. Про всі подробиці ви можете дізнатись із статті у нашому блозі.Товщина клинка в обусі – 3 мм. Спуски від верхньої третини. У робочому положенні клинка фліппер працює як надійний упор для руки.Клинок ножа Grand Way WK 06187 дозволяє не тільки різати, а й досить точно колоти. У будь-якому випадку, танто із сталі 8Cr14MoV товщиною 3,3 мм – відмінний універсальний клинок, який впорається зі складною роботою та значними навантаженнями. Саме цьому можна впевнено сказати, що Grand Way WK 06187 має багато елементів вдалого туристичного та тактичного ножа у своїй конструкціїРукоятьРукоять ножа сформована парою сталевих лайнерів з накладками з композиту G10, відомого своєю міцністю та несприйнятливістю до вологи та інших впливів зовнішнього середовища.Накладки мають приємно шорстку структуру і складний рельєф. Рукоять ергономічна і зовсім не ковзає в руці.Сталева кліпса, розташована з правого боку рукояті, дозволяє надійно закріпити ніж на зрізі кишені. Також слід звернути увагу на встроєний у тильну частину рукояті карабін, що дозволяє підвісити ніж на спорядженні. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (чёрный) -B НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Цвет | Черный |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 86 мм |
| Толщина лезвия | 3.3 мм |
| Ширина лезвия | 27.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 8Cr14MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 204 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 13.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 986 ₴







