
Нож спецназначения 20801-2 (Grand Way)
400 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20801-2
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж Grand Way 20801-2
Grand Way 20801-2 – компактний тичковий ніж.Цей тип ножів набув особливого поширення США часів золотої лихоманки, та швидко поширився у світі. Його прообразом, найімовірніше, є традиційний ескімоський ніж – улу.Головне достоїнство ножів цієї конструкції – компактність, зручність носіння, надзвичайно висока пробивна сила. Ще однією важливою якістю ножів цього типу є той факт, що їхню рукоять дуже важко випустити навіть з нещільно стисненого кулака.Відповідно до законодавства багатьох країн тичкові ножі не є холодною зброєю, а значить, для їх купівлі та носіння не потрібні жодні дозволи та документи.Модель Grand Way 20801-2 має типову для тичкових ножів Т-різну форму. Кинжалоподібний клинок довжиною 82 мм виготовлений з нержавіючої сталі марки 420 та несе антивідблискове покриття Black Oxide, що надає ножу агресивний і стильний вигляд.В комплекті з ножем продаються міцні тканьові піхви. Grand Way 20801-2 – надійний тичковий ніж. Обійдеться він вам недорого, носити його легко та зручно. Та й у закону до таких ножей немає жодних претензій.Зацікавилися тичковими ножами? Візьміть Grand Way 20801-2, це модель, що цілком гідна уваги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 33.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спецпризначення |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 42 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие клипсы | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 124 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 53-56 |
| Толщина рукояти | 18.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴




