
Нож выкидной 220126-1 (Grand Way)
1 204 ₴
- В наличии
- Код: 220126-1
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 220126-1 – сучасний фронтальний викидний ніж
Що таке фронтальний викидний ніж?
Фронтальними називають автоматичні ножі, клинок яких викидається з не збоку рукояті, а вздовж її поздовжньої осі.Фронталки випускає багато виробників ножів по всьому світу. Не залишився осторонь модних трендів і Grand Way. Як влаштований викидний ніж 220126-1?Фронтальний викидний ніж оснащений механізмом викиду клинка. Автоматика спрацьовує при зміщенні слайдера на бічній поверхні ручки. Механізм працює чітко та безвідмовно. За це, власне, і люблять фронтальні викидні ножі.Металева рукояткь ножа має стильний чорний колір. Половинки рукояті надійно стягнуті шістьма гвинтами. Вся конструкція зібрана надійно та якісно. Клинок ножа має форму spearpoint, більш за все пристосовану для уколу. Подібне рішення є типовим длябагатьох сучасних фронталок. Довжина клинка – 88 мм, товщина 3 мм. Матеріал – нержавіюча сталь 440С, відома своєю міцністю та здатністю добре чинити опір корозії.З корисних додаткових елементів варто відзначити оригінальний склобій та сталеву кліпсу, що дозволяє зручно закріпити Grand Way 220126-1 на кишені. Також існує варіант носіння ножа на ремені брюк.
Чому вам варто купити саме фронтальний викидний ніж Grand Way 220126-1?Фронталки – безумовно, одні з найхаризматичніших і наймодерніших ножів нашого часу! Багато людей люблять їх за агресивний дизайн і вибухову, роботу викидного механізму. Просто візьміть Grand Way 220126-1 та зруште з місця слайдер. Все, що трапиться потім, вам безперечно сподобається!Примітка. Згідно з документом «Методика криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів», що діє в Україні, фронтальний викидний ніж Grand Way 20004 відноситься до розряду господарсько-побутових інструментів. Якщо ви перебуваєте в іншій державі, перед покупкою вам слід ознайомитися з місцевими законами особисто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Цвет | Черный |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 88 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Выкидной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 142 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 230 |
| Общая длина | 230 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
Информация для заказа
- Цена: 1 204 ₴






