
Нож складной 6968 AP (Grand Way)
493 ₴
- В наличии
- Код: 6968-AP
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 6968 AP
Grand Way 6968 AP – практичний складаний ніж у стилі мілітарі.У якості головних переваг даної моделі можна перерахувати:
85 мм клинок із міцної та надійної нержавіючої сталі 440 С;
наявність пружини-асиста у осьовому механізмі;
помірна вага (усього 130 г);
компактні габарити у складеному стані;
поверхня клинка оброблена методом Black Stonewash;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий мілітаристичний дизайн, на кшталт тактичних ножів;
доступна ціна.
Осьовий механізм
За способом відкриття цей ніж відноситься до фліперів. Клинок розкривається поштовхом спеціального виступу-плавця, який у розкладеному стані відіграє роль надійного упору для пальців.
Пружина асиста легко підхоплює клинок, що розкривається, і швидко приводить його в робоче положення. Завдяки цьому ніж фактично є напівавтоматом. Альтернативний спосіб розкриття ножа – використати підпальцевий отвір у клинку.
Ніж легко та швидко розкривається однією рукою, що є особливо корисною рисою для тактичних ножів та ножів виживання.
Клинок
Довжина клинка – 85 мм, товщина 2,8 мм. Спуски увігнуті, від середини клинка. Добре помітне фальшлезо забезпечує гарну проникаючу здатність. Конструкція обуха дозволяє при необхідності впертись у нього великим пальцем руки і тим збільшити зусилля на клинок.бокова поверхня клинка має помітні ребра жорсткості, що додатково підвищує його механічну стійкість.
Матеріал клинка – нержавіюча сталь марки 440С, міцна та стійка до корозії.
Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям Black Stonewash. Матово-чорне лезо не блищить і не відбиває сонячне світло.
Рукоять
Рукоятка ножа складається з двох плашок, частково покритих рельєфними накладками із пластику. Завдяки своїй формі та рельєфу покриття рукоять ножа добре та надійно лежить у долоні.
Сталева кліпса допомагає розмістити ніж на зрізі кишені. Носити так ніж дійсно зручно.
Якщо ви шукаєте недорогий але практичний складаний ніж, який відмінно підійде автомобілісту, туристу і просто активному городянину – зверніть увагу на Grand Way 6968 AP. Цей ніж запропонує вам дійсно багаті можливості за доступною ціною.
До цього ножа ви можете придбати додатково ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 28.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 210 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Толщина рукояти | 13.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴







