
Шеф-нож 280 EZ - EAZY (Grossman)
493 ₴
- Готово к отправке
- Код: 280-EZ---EAZY
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Eazy
Професіонали стверджують, що гарний кухонний ніж має бути продовженням вашої руки.Пошуки ножа, який буде максимально зручним саме для вас – справа серйозна. Ножі серії Eazy повністю відповідають своїй назві. Працювати цими ножами справді легко! Їх рукояті максимально зручні, ергономічні та безпечні.Самі ножі виготовлені із якісної німецької нержавіючої сталі. Адже легко ріже той ніж, який довго залишається гострим.Сталь 1.4116 ThyssenKrupp AG гарантує вашим ножам виняткову гостроту та справжню надійність.Якщо ви хочете, щоб робота на кухні стала максимально простою і приносить задоволення, виберіть ножі серії GROSSMAN Eazy!
Що таке шеф-ніж і для чого він потрібний?
Шеф-ніж є головним ножем на сучасній кухні. Безліч кухарів-професіоналів по всьому світу використовують його як головний робочий інструмент. Адже цим ножем можна робити все, що завгодно:
подрібнювати зелень для салату;
нарізати овочі та фрукти;
обробляти рибу та птицю;
..а також багато іншого.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном TussenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Шеф-ніж |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Длина рукояти | 127 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Общая длина | 327 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 1.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴










