
Нож для тонкой нарезки 483 ON - OREGANO (Grossman)
739 ₴
- Готово к отправке
- Код: 483-ON---OREGANO
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Oregano
Якщо ви шукаєте гострі, міцні та ергономічні ножі, які служитимуть вам багато років, ми настійно рекомендуємо вам звернути свою увагу на GROSSMAN Oregano.Серія кухонних ножів Oregano вдало поєднує технічні інновації та передовий дизайн. Це зручні ножі, які справді добре лежать у руці. Їхні ергономічні рукоятки призначені для забезпечення оптимального комфорту та контролю. Клинки з високоякісної німецької нержавіючої сталі 1.4116 ThyssenKrupp AG забезпечують надзвичайно легкий та акуратний різ.Кожен ніж із серії GROSSMAN Oregano дійсно заслуговує на найвищих оцінок за стиль, продуктивність і якість.
Для чого потрібен ніж для нарізання м'яса?
Клинок ножа для нарізання – довгий, вузький і гострий. Він дозволяє одним рухом зробити точний, контрольований розріз. Якщо вам потрібно акуратно, рівними шматками нарізати шинку або швидко та красиво розділити м'ясо на порції чи приготувати закуски, вам потрібен саме такий ніж для нарізання.Доречі, добре їм нарізати кавуни, дині та інші великі плоди. Тож придбати кухонний ніж для нарізання можна ще й з такою метою.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Для очищення овочів і фруктів |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 205 мм |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Материал рукоятки | Метал, Пластик |
| Общая длина | 335 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










