
Нож для чистки овощей и фруктов 835 LV - LOVAGE (Grossman)
458 ₴
- Готово к отправке
- Код: 835-LV---LOVAGE
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Lovage
Кухонні ножі серії Lovage відносяться до того ж типу європейських кухонних ножів, який залишається популярним протягом довгих десятиліть.І це не дивно. Рукояті конструкції full tang, міцно скріплені заклепками – міцні та довговічні. Клинки з німецької високовуглецевої нержавіючої сталі – прості у догляді та довго зберігають гостроту.Французи та німці користуються такими ножами на своїх кухнях багато поколіннь. І користуватимуться й надалі. Тепер ця можливість доступна і вам. Причому, за цілком розумною ціною.
Для чого потрібний ніж для очищення фруктів та овочів?
Цей ніж – найменший і найкоротший із усіх кухонних. Він служить для очищення фруктів та овочів від шкірки. Також їм можна видалити насіння або вирізати пошкоджену ділянку м'якоті. Звичайно, для такої роботи довгий ніж не потрібний. Тут більше стане у нагоді максимально компактне і маневрене лезо.Не варто недооцінювати корисність цього маленького клинка. Ніж для очищення овочів та фруктів – важлива складова так званої "кухарської трійки" (шеф, універсальний та овочевий ніж).
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів).Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють.В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Тип | Овощной нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Для очищення овочів і фруктів |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Длина рукояти | 110 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Общая длина | 200 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 1.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 458 ₴










