
Нож универсальный 745 LV - LOVAGE (Grossman)
493 ₴
- Готово к отправке
- Код: 745-LV---LOVAGE
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Lovage
Кухонні ножі серії Lovage відносяться до того ж типу європейських кухонних ножів, який залишається популярним протягом довгих десятиліть.І це не дивно. Рукояті конструкції full tang, міцно скріплені заклепками – міцні та довговічні. Клинки з німецької високовуглецевої нержавіючої сталі – прості у догляді та довго зберігають гостроту.Французи та німці користуються такими ножами на своїх кухнях багато поколіннь. І користуватимуться й надалі. Тепер ця можливість доступна і вам. Причому, за цілком розумною ціною.
Що таке універсальний ніж і для чого він потрібний?
Цей ніж є надійним універсальним інструментом для вашої кухні. Він трохи менший за великий шеф-ніж, але більший за ніж для очищення овочів і фруктів. Зручний та добре збалансований універсальний кухонний ніж ідеально підходить для нарізання:
м'яса;
хліба;
овочів та зелені;
чищення та нарізки риби;
… та багатьох інших завдань.
Універсал принесе багато користі на будь-якій кухні. Використовувати його ви будете часто. І, якщо це ніж від GROSSMAN, з роботою своєю він, безперечно, впорається.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Тип | Нож универсальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Універсальний |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 125 мм |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Общая длина | 240 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 1.700000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴










