
Нож для чистки овощей и фруктов 840 VN - VERBENA (Grossman)
422 ₴
- Готово к отправке
- Код: 840-VN---VERBENA
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Для чого потрібен ніж для очищення фруктів та овочів?
Цей ніж – найменший і найкоротший із усіх кухонних. Він служить для очищення фруктів та овочів від шкірки. Також їм можна видалити насіння або вирізати пошкоджену ділянку м'якоті. Звичайно, для такої роботи довгий ніж не потрібний. Тут більше стане у нагоді максимально компактне і маневрене лезо.Не варто недооцінювати корисність цього маленького клинка. Ніж для очищення овочів та фруктів – важлива складова так званої "кухарської трійки" (шеф, універсальний та овочевий ніж).
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Тип | Овощной нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Для очищення овочів і фруктів |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Материал рукоятки | гумопластик |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 1.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 422 ₴










