
Нож универсальный 750 VN - VERBENA (Grossman)
458 ₴
- Готово к отправке
- Код: 750-VN---VERBENA
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Що таке універсальний ніж і для чого він потрібний?
Цей ніж є надійним універсальним інструментом для вашої кухні. Він трохи менший за великий шеф-ніж, але більший за ніж для очищення овочів і фруктів. Зручний та добре збалансований універсальний кухонний ніж ідеально підходить для нарізання:
м'яса;
хліба;
овочів та зелені;
чищення та нарізки риби;
… та багатьох інших завдань.
Універсал принесе багато користі на будь-якій кухні. Використовувати його ви будете часто. І, якщо це ніж від GROSSMAN, з роботою своєю він, безперечно, впорається.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Тип | Нож универсальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Універсальний |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Длина рукояти | 110 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Материал рукоятки | гумопластик |
| Общая длина | 240 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 1.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 458 ₴










