
Нож сантоку 369 VN - VERBENA (Grossman)
810 ₴
- Готово к отправке
- Код: 369-VN---VERBENA
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Що таке ніж сантоку і для чого він потрібний?
Сантоку – японський аналог шеф-ножа. Він легший, коротший і трохи простіший у використанні. Сантоку гарний для:
подрібнення зелені;
нарізання овочів та фруктів;
нарізання сиру;
особливо ефективний цей ніж у роботі з морепродуктами.
Цікавою особливістю ножа сантоку є добре помітні повітряні кишені на бічних поверхнях клинка. Ці поглиблення запобігають прилипання матеріалу, що нарізається, до леза. Опір матеріалу знижується у рази. Працювати стає значно простіше. Результати нарізки виглядають акуратнішими і красивішими. Ніж сантоку – справжній сплав японської традиції та японської винахідливості. На сучасній кухні такий ніж має бути обов'язково!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Сантоку |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 180 мм |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Материал рукоятки | гумопластик |
| Общая длина | 305 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴










