
Нож для тонкой нарезки 480 VN - VERBENA (Grossman)
634 ₴
- Готово к отправке
- Код: 480-VN---VERBENA
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Для чого потрібний ніж для нарізання м'яса?
Клинок ножа для нарізання – довгий, вузький і гострий. Він дозволяє одним рухом зробити точний, контрольований розріз. Якщо вам потрібно акуратно, рівними шматками нарізати шинку або швидко та красиво розділити м'ясо на порції чи приготувати закуски, вам потрібен саме такий ніж для нарізання.Доречі, добре їм нарізати кавуни, дині та інші великі плоди. Тож придбати кухонний ніж для нарізання можна ще й з такою метою.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Для тонкої нарізки |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Длина рукояти | 135 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Материал рукоятки | гумопластик |
| Общая длина | 335 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 634 ₴










