
Шеф-нож 282 VN - VERBENA (Grossman)
774 ₴
- Готово к отправке
- Код: 282-VN---VERBENA
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Що таке шеф-ніж і для чого він потрібен?
Шеф-ніж є головним ножем на сучасній кухні. Безліч кухарів-професіоналів по всьому світу використовують його як головний робочий інструмент. Адже цим ножем можна робити все, що завгодно:
подрібнювати зелень для салату;
нарізати овочі та фрукти;
обробляти рибу та птицю;
..а також багато іншого.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Шеф-ніж |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Длина рукояти | 135 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Материал рукоятки | гумопластик |
| Общая длина | 335 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2.200000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 774 ₴










