
Нож хлебный 580 WD - WORMWOOD (Grossman)
739 ₴
- Готово к отправке
- Код: 580-WD---WORMWOOD
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Wormwood
Кухонні ножі серії Wormwood виконані у стилі справжньої європейської класики. Якщо вашу душу гріють речі, зроблені в стилі старих добрих часів, то ці ножі вам сподобаються.Вкраплення сучасних рішень у цих ножах зроблено акуратно і лише там, де це дійсно необхідно. Дерев'яні рукояті просочені спеціальними смолами, що запобігають їх псуванню від впливу вологи і підвищують їхню довговічність. Ну і ергономіка їх зроблена відповідно до сучасних уявлень. Все ж, кухонні ножі повинні приносити задоволення від їх застосування, а не втомлювати руки свого власника незручними незграбними рукоятками.В усьому іншому кухонні ножі серії Wormwood – справжня кухонна класика, міцна, надійна, ефективна!
Для чого потрібний ніж для нарізання хліба?
Зубчасте лезо хлібного ножа дозволить акуратно розрізати свіжий хліб, не розкришивши та не зім’явши його. Це – досить спеціалізований ніж, але у своїй справі він набагато кращий за інші."Пилкою" такої довжини можна легко (буквально в один рух) розрізати найбільший торт чи пиріг! У кондитерській справі такий ніж буде просто незамінним!А ще таким зубчастим кухонним ножем добре розпилювати гарбузи, кабачки, баклажани та патисони.На кухні якісний ніж для нарізання хліба обов’язково стане у нагоді.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Хлібний |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Общая длина | 320 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2.200000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










