
Нож для чистки овощей и фруктов 835 CM - COMFORT (Grossman)
458 ₴
- Готово к отправке
- Код: 835-CM---COMFORT
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Comfort
Кухонні ножі серії Comfort відрізняються привабливим сучасним дизайном та чудовою ергономікою. Рукояті цих ножів дійсно добре лежать у руці, а клинки ріжуть виключно легко та акуратно.Завдяки продуманій конструкції та високій якості виконання ножі прості у догляді та надійні.Робота кухонними ножами серії Comfort приємна і не втомлює, навіть якщо робочий день на кухні видався особливо довгим.
Для чого потрібен ніж для очищення фруктів та овочів?
Цей ніж – найменший і найкоротший із усіх кухонних. Він служить для очищення фруктів та овочів від шкірки. Також їм можна видалити насіння або вирізати пошкоджену ділянку м'якоті. Звичайно, для такої роботи довгий ніж не потрібний. Тут більше стане у нагоді максимально компактне і маневрене лезо.Не варто недооцінювати корисність цього маленького клинка. Ніж для очищення овочів та фруктів – важлива складова так званої "кухарської трійки" (шеф, універсальний та овочевий ніж).
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Тип | Овощной нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Для очищення овочів і фруктів |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 105 мм |
| Длина рукояти | 110 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 1.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 458 ₴









