
Нож для тонкой нарезки 480 CM - COMFORT (Grossman)
739 ₴
- Готово к отправке
- Код: 480-CM---COMFORT
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Comfort
Кухонні ножі серії Comfort відрізняються привабливим сучасним дизайном та чудовою ергономікою. Рукояті цих ножів дійсно добре лежать у руці, а клинки ріжуть виключно легко та акуратно.Завдяки продуманій конструкції та високій якості виконання ножі прості у догляді та надійні.Робота кухонними ножами серії Comfort приємна і не втомлює, навіть якщо робочий день на кухні видався особливо довгим.
Для чого потрібний ніж для нарізання м'яса?
Клинок ножа для нарізання – довгий, вузький і гострий. Він дозволяє одним рухом зробити точний, контрольований розріз. Якщо вам потрібно акуратно, рівними шматками нарізати шинку або швидко та красиво розділити м'ясо на порції чи приготувати закуски, вам потрібен саме такий ніж для нарізання.Доречі, добре їм нарізати кавуни, дині та інші великі плоди. Тож придбати кухонний ніж для нарізання можна ще й з такою метою.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThyssenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Для нарізання та розбирання |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Длина рукояти | 135 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Общая длина | 335 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










