
Шеф-нож 278 CM - COMFORT (Grossman)
845 ₴
- Готово к отправке
- Код: 278-CM---COMFORT
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Comfort
Кухонні ножі серії Comfort відрізняються привабливим сучасним дизайном та чудовою ергономікою. Рукояті цих ножів дійсно добре лежать у руці, а клинки ріжуть виключно легко та акуратно.Завдяки продуманій конструкції та високій якості виконання ножі прості у догляді та надійні.Робота кухонними ножами серії Comfort приємна і не втомлює, навіть якщо робочий день на кухні видався особливо довгим.
Що таке шеф-ніж і для чого він потрібний?
Шеф-ніж є головним ножем на сучасній кухні. Безліч кухарів-професіоналів по всьому світу використовують його як головний робочий інструмент. Адже цим ножем можна робити все, що завгодно:
подрібнювати зелень для салату;
нарізати овочі та фрукти;
обробляти рибу та птицю;
..а також багато іншого.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном TussenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Шеф-ніж |
| Вид упаковки | Пластиковий кейс |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Длина рукояти | 135 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Общая длина | 335 мм |
| Твердость стали | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2.300000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 845 ₴










