
Нож нескладной 113 SH (Grand Way)
1 445 ₴
- В наличии
- Код: 113 SH
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний Grand Way 113 SH
Grand Way 113 SH – надійний фіксований ніж з елементами тактичного дизайну
Grand Way 113 SH – компактний та міцний фіксований ніж клинком із якісної нержавіючої сталі марки 5Cr15MoV. Склад цієї сталі забезпечує хорошу стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування – впевнений різ. Можливо, ця сталь не тримає заточку так довго, як більш дорогі та тверді сталі, але й заточити ніж з 5Cr15MoV буде зовсім не складно навіть у польових умовах. Саме тому для похідного ножа вибір цієї нержавійки цілком виправданий.Клинок ножа має довжину у 105 мм. Товщина – 3.4 мм. Форма клинка – drop point. Спуски вігнуті. Ніж з таким клинком буде однаково добре різати і колоти. Йому вистачить міці для серйозної роботи.Привертає увагу те, як виконано руків'я ножа. Хвостовик клинка проходить крізь всю рукоять, забезпечуючи конструкції міцність та надійність. Такі ножі називають фултангами. Клинок Grand Way 113 SH вставлений у паз, вирізаний у нижній частині рукояті та надійно закріплений гвинтами. Завдяки цьому ніж не має металевих деталей у верхній частині руків'я. Таким чином руків'я виходить приємним на дотик, не холодить руку на морозі та стійке до впливу вологи. Для забезпечення комфортної роботи, крім зручної підпальцевої виїмки, на руків'я нанесено чіпке рифлення.При необхідності ніж можна оснастити темляком, для чого передбачено спеціальний отвір у рукояті.Класичні піхви пошиті з якісної шкіри та мають гнучкий підвіс, який робить носіння ножа більш зручним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 105 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 138 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Масса, г | 236 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 238 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали, HRC | 56-57 |
Информация для заказа
- Цена: 1 445 ₴





