
Нож складной 6971 W (Grand Way)
620 ₴
- В наличии
- Код: 6971-W
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Складаний ніж Grand Way 6971 W
Grand Way 6971 W – складаний ніж у тактичному стилі. Його потужний клинок має довжину 94 мм і товщину в цілих 3,4 мм. Одразу видно, що ніж призначений для серйозної роботи.
Так само не можна не відзначити такі тактичні елементи дизайну клинка, як добре помітні доли, покриття Black Stonewash, розвинене фальшлезо, що підвищує проникаючу здатність клинка.
Рукоять ножа має гардоподібний упор для руки. Накладки рукояті несуть чіпку насічку, що додатково підвищує надійність хвата.У тильній частині рукояті розташований потужний ударник-склобій і отвір, через який протягнуто темляк.
Варто відзначити, що при досить міцній конструкції ніж має масу всього в 177 г, що також можна віднести до його важливих переваг.Клинок цього ножа виготовлений із сталі марки 440С, яка є відомою високовуглецевою нержавіючою сталлю. Візитна картка 440С – висока зносостійкість та твердість, що забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом та ванадієм. Додаткову стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає їй додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна для заточування. Щоби переточити такий клинок доведеться докласти деяких зусиль. Але робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання більш м'яких дешевих сталей. Здатність досить довго зберігати гостроту – одна з відомих переваг стали 440С.
Пружина-асист значно прискорює розкриття ножа та фактично робить його напівавтоматичним.
Ніж поставляється у комплекті з міцним чохлом із кордури. Наявність кліпси також забезпечує зручне постійне носіння ножа на кишені.
Цей ніж сподобається любителям класичних форм і тактичного дизайну. Він може грати як роль основного ножа, так і бути додатковим "другим номером", що підстраховує потужний фіксований ніж, що входить до складу екіпірування. Наявність надійності, міцності та невибагливості в одному ножі – ось головні причини звернути свою увагу саме на Grand Way 6971 W.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 94 мм |
| Толщина лезвия | 3.4 мм |
| Ширина лезвия | 28.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 124 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие клипсы | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 218 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Толщина рукояти | 15.400000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴









