
Нож складной WK 0295 (Grand Way)
458 ₴
- В наличии
- Код: WK-0295
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 0295
Grand Way WK 0295 – універсальний складаний ніж для повсякденного використання (EDC). До його головних переваг можна віднести :
Легкість та надійність. Незважаючи на повністю металеву конструкцію, ніж важить лише 142 грами.
Довжина клинка – 90 мм, товщина – 2,8 мм. Вдало підібрана геометря клинока робить його зручним для найрізноманітнішого використання, від розкриття пакунків до приготування їжі за межами домашньої кухні. І колоти, і різати такий ніж буде однаково добре.
Клинок, виготовлений із нержавіючої сталі 5Cr15MoV має додаткове покриття типу Black Stonewash. Все це робить його стійким до корозії та різного роду невеликих пошкоджень на кшталт подряпин.
Клинок фіксується за допомогою надійного, перевіреного часом, замку типу Liner Lock.
Пружина-ассист значно прискорює розкриття ножа та фактично робить його напівавтоматичним.
Сталева кліпса надійно зафіксує ніж на кишені.
На тильній частині рукояті розташований отвір для темляка.
Grand Way WK 0295 має стильний дизайн. Всі поверхні ножа мають покриття black stonewash, що не тільки захищає їх від слідів використання і подряпин, а й прикрашає.Grand Way WK 0295 – складаний ніж цілком придатний для щоденного використання, як у місті, так і за його межами.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 89 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 117 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 207 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Толщина рукояти | 12.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 458 ₴







