
Нож складной 25144 (Grand Way)
598 ₴
- В наличии
- Код: 25144
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 25144 – класичний складаний ніж з великим клинком
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С;
У цього ножа доволі серйозний клинок drop point, здатний до складної роботи. Довжина клинка – цілих 110 мм, товщина у обусі - 3,5 мм. Спуски прямі, від обуха. Бросається у вічі помітний дол (fuller) на бічній поверхні (голомені) клинка. Обратний скіс обуха дозволяє впертись у нього великим пальцем руки та посилити різ.
зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
зручна рукоять із декоративними накладками зі стійкої пластифікованої деревини приємна на дотик та не не остигає на холоді;
осьовий гвинт під прямий шліц помітно спрощує догляд за ножем;
завдяки зручному шпеньку ніж легко розкрити однією рукою (ніж розрахований під правшу);
висока якість та доступна ціна.
Grand Way 25144 – дуже цікавий складаний ніж. Якщо вам потрібен солідно виглядаючий ніж з серйозним клинком, зверніть увагу саме на цю модель. Вона не тільки гарно виглядає, а й підійде для вирішення більшості повсякденних завдань. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XXL (КОРИЧ)-A на кнопке
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Толщина лезвия | 3.5 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 136 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Наличие клипсы | Нет |
| Общая длина | 246 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴








