
Нож складной 01695 (Grand Way)
704 ₴
- В наличии
- Код: 01695
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 01695
Grand Way WK 01695 – недорогий, дуже легкий (94 г), компактний і зручний складаний ніж. Якщо ви – прибічник практичних ножових дизайнів, вам слід звернути увагу на цю модель. Клинок типу clip point та вдало декорована рукоять виглядають насправді привабливо.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
Клинок із стійкої до корозії, нержавіючої сталі 440С довго залишиться гострим. Вигнуті спуски від половини клинка. Товщина обуха – 2,8 мм. Такий клинок буде міцним і підійде для доволі складної роботи. Геометрія клинка – clip point дозволяє цьому ножу колоти не менш добре, чим різати.
Невелика вага у 94 г.
Розташований на клинку плавець-фліпер допоможе швидко розкрити ніж однією рукою, та виконає роль додаткового упору для пальців під час роботи.
Надійний, перевірений часом замок типу Liner Lock забезпечить безпеку ваших пальців під час роботи.
Зручна рукоять з пластиковими накладками.
Ціна ножа приємно дивує своєю доступністю. Складаний ніж зі сталі 440С за такі гроші зараз знайдеш не часто.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 72 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 108 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Наличие клипсы | Нет |
| Общая длина | 180 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 704 ₴







