
Нож складной 01592 (Grand Way)
1 021 ₴
- В наличии
- Код: 01592
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 01592
Grand Way 01592 – міцний та надійний складаний ніж для щоденного застосування.Особливості конструкції складаного ножа 01592Grand Way 01592 – сучасний складаний ніж із замком liner lock, який не містить жодних пружин і автоматичних механізмів, проте легко і швидко відкривається однією рукою. Розкриття ножа відбувається виключно за рахунок якісної продуманої механіки. Достатньо швидкого натискання або різкого клацання по виступу-плавнику або підпальцевому шпеньку на клинку (на вибір) і клинок приходить у робоче положення і надійно фіксується пружиною замку liner lock. Ніж готовий до роботи!Слід зазначити, що відсутність автоматики, кнопок та пружин у ножі значно спрощують його, підвищують надійність, а також багато в чому запобігають самовільному спрацюванню під час транспортування. Для похідного ножа така простота та надійність дуже корисні.КлинокКлинок ножа виготовлений із нержавіючої сталі 8Cr13MoV. Це – дуже якісна та міцна нержавіюча сталь. Клинки з неї дійсно не іржавіють і довго залишаються гострими. Ця сталь є однією з найкращих у своїй ціновій категорії.Сам клинок має форму drop point. Причому, вістря ножа настільки близько зміщене до центральної осі, а фальшлезо настільки розвинене, що клинок набуває майже кинджалоподібної форми.Товщина клинка в обусі – 3 мм. Спуски від верхньої третини. У робочому положенні клинка фліппер працює як надійний упор для руки.Клинок ножа Grand Way 01592 дозволяє не тільки різати, а й досить точно колоти. У будь-якому випадку, drop point із сталі 8Cr13MoV товщиною 3 мм – відмінний універсальний клинок, який впорається зі складною роботою та навантаженнями.Також варто відзначити наявність на клинку таких елементів, як чойл (полегшує акуратне заточування ножа), а також чіпку насічку для упору великим пальцем на обусі.РукоятьРукоять ножа сформована парою сталевих лайнерів з накладками з композиту G10, відомого своєю міцністю та несприйнятливістю до вологи та інших впливів зовнішнього середовища.Накладки мають приємно шорстку структуру і складний рельєф. Рукоять ергономічна і зовсім не ковзає в руці.Сталева кліпса, розташована з правого боку рукояті, дозволяє надійно закріпити ніж на зрізі кишені.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ -2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 210 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Информация для заказа
- Цена: 1 021 ₴







