
Нож складной 01701 (Grand Way)
732 ₴
- В наличии
- Код: 01701
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 01701
Grand Way WK 01701 – недорогий, дуже легкий, компактний і практичний складаний ніж. Якщо ви – прибічник класичних ножових дизайнів, вам слід звернути увагу на цю модель. Клинок типу clip point та вдало декорована рукоять виглядають насправді привабливо.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
Клинок із стійкої до корозії, нержавіючої сталі 440С довго залишиться гострим. Високі прямі спуски гарантують гарний різ клинка.
Невелика вага у 104 г.
Розташований на клинку плавець-фліпер допоможе швидко розкрити ніж однією рукою, та виконає роль додаткового упору для пальців під час роботи.
Надійний, перевірений часом замок типу Liner Lock забезпечить безпеку ваших пальців під час роботи.
Зручна рукоять із декоративними накладками.
Ціна ножа приємно дивує своєю доступністю.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-L (КОРИЧ)-B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 78 мм |
| Толщина лезвия | 2.6 мм |
| Ширина лезвия | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 102 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Наличие клипсы | Нет |
| Общая длина | 180 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 732 ₴








