
Нож охотничий FB 1767 (Grand Way)
880 ₴
- В наличии
- Код: FB-1767
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мисливський ніж FB 1767
FB 1767 – фіксований мисливський ніж від Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
гарний, солідний зовнішній вигляд;
великий клинок, довжиною 140 мм із нержавіючої сталі марки 420;
міцна, зручна рукоять із якісної деревини.
Клинок
Великий клинок, що здатний добре різати – головна перевага будь-якого мисливського ножа. Клинок Grand Way FB 1767 має клинок drop point та вігнуті спуски, приблизно від середини голомені. Довжина клинка 140 мм,товщина в обусі 2,3 мм. Ширина леза – 33 мм. Ріжуча кромка закінчується помітним чойлом (вигнутою ділянкою без ріжучої кромки). Чойл значно полегшує заточування ножа та інколи використовується при деяких видах хвата ножа. На обусі ножа є насічка, у яку буде зручно впертись великим пальцем, та помітно посилити силу різання.
Також звертає на себе акуратне заглиблення на обусі. Воно дозволить, за потреби, надійно впертись у клинок великим пальцем, та прикласти ще більше зусилля до клинка під час різання або стругання.
Клинок форми drop point на практиці є найбільш універсальним та зручним у роботі. Ніж з таким клинком і виглядає переконливо, і в справі показує себе з найкращого боку. Відомо, що ножі такої однаково добре ріжуть і колють та мають при цьому доволі міцне вістря. Це може бути дуже корисним під час оброблення щойно здобутого звіра та інших робот у поході та на полюванні.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 420. Цей сплав має багату історію та є доволі поширеним ножовим матеріалом. Однією з головних переваг цієї сталі є її виключно висока корозійна стійкість. Тому, наприклад, з нержавійки марки 420 часто роблять ножі для дайверів. Для мисливського ножа, що часто перебуває у умовах з підвищеною вологістю та постійно контактує з біологічними рідинами, такі якості також дуже корисні.
Рукоять
У ножа об'ємнарукоять, що добре заповнює долоню. Вона надійно лежить у руці. Завдяки овальному перерізу навіть при серйозних навантаженнях рукоять не буде намагаєтись повернутись в руці і не викликатиме відчуття дискомфорту.Дерево в якості матеріалу рукояті є не тільки красивим, але й приємним на дотик матеріалом. Воно не остигає на морозі, не розжарюється в спеку.Воно має приємний для ока багатий колір та малюнок і чудово гармонує з декорованим прибором ножа. Больстер ножа має великий виступ-упор для руки, який ще більше підвищує надійність хвата ножа, та робить його зручним та безпечним навіть під час самої складної роботи.
Комплектація
У комплекті з ножем ідуть міцні шкіряні піхви. Широка шльовка дозволяє підвісити їх навіть на дуже широкий ремінь брюк. Ніж у піхвах додатково фіксується застібкою на кнопці.
Мисливський ніж Grand Way FB 1767 відрізняється солідними класичними формами та якісним виконанням. Ця модель зроблена з великим смаком і розумінням практичних вимог до мисливського ножа.
Якщо ви вирішите купити цей мисливський ніж собі або на подарунок близькій людині, ви безперечно залишитесь задоволеними!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Материал чехла | Кожа |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Толщина лезвия | 2.3 мм |
| Ширина лезвия | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 420 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 265 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали | 52-55 |
| Толщина рукояти | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴






