
Нож охотничий FB 1883 (Grand Way)
810 ₴
- В наличии
- Код: FB-1883
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мисливський ніж FB 1883
FB 1883 – фіксований мисливський ніж від Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
гарний, солідний зовнішній вигляд;
великий клинок, довжиною 140 мм із нержавіючої сталі марки 420;
міцне, зручне руків'я із якісної деревини.
Клинок
Великий клинок, що здатний добре різати – головна перевага будь-якого мисливського ножа. Довжина клинка мисливського ножа Grand Way FB 1883 – 140 мм, товщина в обусі 2,3 мм. Ширина леза – 30 мм. Ріжуча кромка закінчується помітним чойлом (вигнутою ділянкою без ріжучої кромки).
Цей ніж – чудовий зразок того, що прості лінії та форми ножа можуть бути дуже привабливими. Клинок ножа має класичну функціональну геометрію – акуратний drop point. Додаткової краси та стрімкості йому надає дол, розташований у першій третині клинка. Спуски – вогнуті, десь на третину клинка. У цьому ножі немає нічого зайвого, лише краса та ефективність.
Клинок форми drop point на практиці є найбільш універсальним та зручним у роботі. Ніж з таким клинком і виглядає переконливо, і в справі показує себе з найкращого боку. Відомо, що ножі такої однаково добре ріжуть і колють та мають при цьому доволі міцне вістря. Це може бути дуже корисним під час оброблення щойно здобутого звіра та інших робот у поході та на полюванні.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 420. Цей сплав має багату історію та є доволі поширеним ножовим матеріалом. Однією з головних переваг цієї сталі є її виключно висока корозійна стійкість. Тому, наприклад, з нержавійки марки 420 часто роблять ножі для дайверів. Для мисливського ножа, що часто перебуває у умовах з підвищеною вологістю та постійно контактує з біологічними рідинами, такі якості також дуже корисні.
Рукоять
У ножа об'ємне руків'я, що добре заповнює долоню. Воно надійно лежить у руці. Завдяки овальному перерізу навіть при серйозних навантаженнях руків'я не буде намагаєтись повернутись в руці і не викликатиме відчуття дискомфорту.
Матеріал руків'я класичний – деревина. Вона є не тільки красивим, але й приємним на дотик матеріалом. Не остигає на морозі, не розжарюється в спеку. Має приємний для ока багатий колір та малюнок і чудово гармонує з декорованим прибором ножа. Больстер ножа має великий гардоподібний виступ, який ще більше підвищує надійність хвата ножа, та робить його зручним та безпечним навіть під час самої складної роботи.
Комплектація
У комплекті з ножем ідуть міцні шкіряні піхви. Широка шльовка дозволяє підвісити їх навіть на дуже широкий ремінь брюк. Ніж у піхвах додатково фіксується застібкою на кнопці.
Мисливський ніж Grand Way FB 1883 відрізняється солідними класичними формами та якісним виконанням. Ця модель зроблена з великим смаком і розумінням практичних вимог до мисливського ножа.
Якщо ви вирішите купити цей мисливський ніж собі або на подарунок близькій людині, ви безперечно залишитесь задоволеними!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Материал чехла | Кожа |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Толщина лезвия | 2.3 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 420 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 270 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали | 52-55 |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴







