
Нож складной 145049 (Grand Way)
344 ₴
- В наличии
- Код: 145049
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 145049
Grand Way 145049 – недорогий і практичний складаний ніж у тактичному стилі.У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 420 (чорне покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень та подряпин);
невелика вага у 130 г;
у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою;
варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха;
зручна та красива рукоять у стилі мілітарі;
наявність темляка;
доступна ціна.
Grand Way WK 145049 – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way WK 145049 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (ЧЁРН) - A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 420 |
| Масса, г | 130 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 220 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Твердость стали, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Liner Lock |
Информация для заказа
- Цена: 344 ₴






