
Нож складной WK 14029 (Grand Way)
408 ₴
- В наличии
- Код: WK-14029
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 14029
Grand Way WK 14029 – недорогий і практичний складаний ніж.У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV ( чорне покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
невелика вага у 137 г;
у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
присутня у осьовому механизмі ножа пружина-асист робить його фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);
варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха;
зручна та красива рукоять у стилі мілітарі;
темлячний отвір;
наявність серрейтора на лезі ножа полегшує швидке розрізання дротів та ременів;
доступну ціну.
Grand Way WK 14029 – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way WK 14029 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 84 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 24.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 116 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 200 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Толщина рукояти | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴






