
Нож складной WK 02208 (Grand Way)
310 ₴
- В наличии
- Код: WK-02208
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний WK 02208
Grand Way WK 02208 – недорогий, дуже легкий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 3Cr13 (покриття Satin Finish надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
невелика вага у 99 г;
у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
зручна рукоять із декоративними пластиковими накладками;
дуже доступну ціну.
Grand Way WK 02208 – цілком гідний вашої уваги бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий та легкий складаний ніж повсякденних діл, купіть Grand Way WK 02208 та просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 2.9 мм |
| Ширина лезвия | 28.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 197 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 55-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 14.100000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴






