
Нож складной 152003 (Grand Way)
1 021 ₴
- В наличии
- Код: 152003
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 152003 – практичний та надійний сучасний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
довжина клинка 90 мм, товщина у обусі - 3,2 мм, помітне фальшлезо підвищує проникну здатність клинка, вигнута форма обуха дозволяє впертись у нього великим пальцем руки та посилити різ,
невелика вага у 180 г;
у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
зручна рукоять із декоративними накладками зі стійкого і надійного сучасного матеріалу - композиту G10;
оригінальний темлячний отвір;
цілком доступну за такої якості ціну.
Grand Way 152003– це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way 152003і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-L (чёрн)-В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |
| Ширина лезвия | 28.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал рукоятки | G10, Метал |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 210 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 14.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 021 ₴








