-20%

Нож нескладной 2924 GU (Grand Way)
1 435 ₴
1 148 ₴
- В наличии
- Код: 2924 GU
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладний 2924 GU
Grand Way 2924 GU має міцний клинок зі сталі 440C. Довжина клинка - 125 мм. Товщина у обусі цілих 4,6 мм. Подібні ножі ще іноді жартівливо називають “ломами”. І насправді, щоби зламати такий ніж, треба буде зробити щось неймовірне. А ще, подібний ніж важко випустити з рук під час роботи.
Прогумована текстурована рукоятка має надійний упор для долоні та забезпечить надійне утримання ножа навіть під час самих великих навантажень та у саму страшну негоду.
Ударний елемент у наверші дасть змогу розбити скло або розм’якшити замерзлу землю, не пошкоджуючи лезо.
Скрізь темлячний отвір можна протягнути шнур, чим забезпечити ще більшу надійність утримання ножа під час важкої роботи.
Клинок має покриття Black Oxide, яке запобігає виникненню корозії та подряпин. Цей ніж не подведе вас у самих важких умовах.
Якщо ви розбираєтесь у ножах ножах, ви, мабуть, вже впізнали цей ніж. А ще, мабуть, ви добре розумієте, скільки коштує аналог 2924 GU від однієї компанії з Портленду, штат Орегон. Порівняти буде не важко. Саме тому, те, що ви знайшли цей ніж у нашому магазині, виглядає як шанс, який не треба упускати.Так, цей ніж важко назвати легким та компактним. Але його точно можно назвати міцним та надійним. Якщо ви очікуєте справжніх випробувань, вам потрібен саме такий ніж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Длина лезвия | 12.5 см |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал рукоятки | Прорезиненный пластик |
| Тип | Нож для мяса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 124 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 195 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 249 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
| Размер лезвия | |
| Толщина лезвия | 4 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴





