
Нож нескладной 2924 UBS (Grand Way)
1 148 ₴
- В наличии
- Код: 2924-UBS
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нож нескладной 2924 UBS
Grand Way 2924 UBS має міцний клинок зі сталі 440C. Довжина клинка - 125 мм. Товщина у обусі цілих 4,6 мм. Подібні ножі ще іноді жартівливо називають “ломами”. І насправді, щоби зламати такий ніж, треба буде зробити щось неймовірне. А ще, подібний ніж важко випустити з рук під час роботи.
Прогумована текстурована рукоятка має надійний упор для долоні та забезпечить надійне утримання ножа навіть під час самих великих навантажень та у саму страшну негоду.
Ударний елемент у наверші дасть змогу розбити скло або розм’якшити замерзлу землю, не пошкоджуючи лезо.
Скрізь темлячний отвір можна протягнути шнур, чим забезпечити ще більшу надійність утримання ножа під час важкої роботи.
Клинок має покриття Black Oxide, яке запобігає виникненню корозії та подряпин. Цей ніж не подведе вас у самих важких умовах.
Якщо ви розбираєтесь у ножах ножах, ви, мабуть, вже впізнали цей ніж. А ще, мабуть, ви добре розумієте, скільки коштує аналог 2924 GU від однієї компанії з Портленду, штат Орегон. Порівняти буде не важко. Саме тому, те, що ви знайшли цей ніж у нашому магазині, виглядає як шанс, який не треба упускати.Так, цей ніж важко назвати легким та компактним. Але його точно можно назвати міцним та надійним. Якщо ви очікуєте справжніх випробувань, вам потрібен саме такий ніж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал чехла | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 125 мм |
| Толщина лезвия | 4.6 мм |
| Ширина лезвия | 28.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал рукоятки | еластрон, Пластик |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 249 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 17.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴






