
Нож складной 6688 GT (Grand Way)
669 ₴
- В наличии
- Код: 6688-GT
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 6788 CFT
Grand Way 6788 GT – практичний полуавтоматичний складаний ніж зі стропорізом та склобоєм .
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Ti-Ni(Titanium Nitride) надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
довжина леза – 90 мм;
форма клинка типу американський танто однаково придатна для точних уколів та різання (про особливості та переваги американських танто читайте у нашому блозі);
присутній у осьовому механизмі ножа асист робить цей ніж фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха;
у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
зручний та надійний замок типу Liner Lock;
зручна рукоять із рельєфними пластиковими накладками;
доступну ціну.
Якщо ви шукаєте зручний та недорогий складаний ніж з клинком типу американський танто та набором додаткових інструментів, купити складаний ніж Grand Way 6788 GT буде гарною ідеєю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Толщина лезвия | 3.8 мм |
| Ширина лезвия | 26.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал рукоятки | Метал, Пластик |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 220 мм |
| Поверхность лезвия | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Толщина рукояти | 14.200000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴






