
Нож складной 6350 FW (Grand Way)
387 ₴
- В наличии
- Код: 6350-FW
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 6350 FW
Grand Way 6350 FW – недорогий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (покриття Satin Finish надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
невелика вага у 155 г;
у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
зручна рукоять із декоративними дерев'яними накладками;
оригінальний темлячний отвір;
доступну ціну.
Grand Way 6350 FW – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way 6350 FW і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-L (КОРИЧ)-B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 2.8 мм |
| Ширина лезвия | 26.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Наличие клипсы | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Общая длина | 200 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 387 ₴






