
Нож нескладной XN-29 (Grand Way)
1 373 ₴
- В наличии
- Код: XN-29
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж Grand Way XN-30
Ніж Grand Way XN-29 є досить оригінальною варіацією на тему знаменитого непальського кхукрі (кукрі, кукурі). Вважається, що цій формі клинка не менш як дві з половиною тисячі років (а може бути і більше). При цьому, в тому ж Непалі, кхукрі досі є чи не основним сільськогосподарським інструментом. У непальських селян цей великий ніж не менш популярний, чим у наших сокира.Але найбільшої популярності кхукрі отримав завдяки гуркхам - знаменитим британським колоніальним військам, які набиралися з непальських добровольців. Ці хоробрі люди покрили себе славою у безлічі кампаній, включаючи Другу Світову війну та антитерористичну операцію в Афганістані.Кхукрі досі входить в їх екіпірування, як обов'язковий елемент.Оригінальний непальський кхукрі зазвичай виготовляється з високовуглецевої ресорно-пружинної сталі (на зразок 65Г). Тоді як у сучасних туристів більшою популярністю користуються вироби із нержавіючої сталі. Головна причина - простота експлуатації та невибагливість виробів з нержавійки.Ось і клинок XN-29 виготовлений з добре і давно відомої нержавіючої сталі марки 440С. Ця сталь досить міцна і при цьому добре чинить опір корозії. Що й зробило її популярною у всьому світі.XN-29 має досить яскраву зовнішність, що запам'ятовується. Цей великий ніж просто гарний. З цієї причини він не тільки чудово покаже себе у якості туристичного спорядження, а й може стати чудовим та оригінальним подарунком!У поході кхукрі показує себе цілком адекватним замінником туристичної сокири. Їм можна легко нарубати гілок на багаття або прокласти дорогу в чагарниках. Завдяки міцній конструкції типу фуллтанг і обуху товщиною в 5.1 мм, кхукрі XN-29 буде набагато міцнішим і надійнішим за багато малогабаритних туристичних сокир подібної ваги (454 г) і ціни. Бо зламати цільноштамповану сталеву деталь товщиною у півсантиметра, це ще постаратися треба. Функціональність кхукрі, при цьому, буде навіть вище чим просто у маленької сокири. Адже, це - ніж і ним можна ще й різати (а трохи звикнувши, ще й колоти). Та й зручності кхукрі не позичати. Користуватися ним легко. При рубанні кхукрі "не віддає" в руку і зовсім не втомлює.Звичайно, XN-29 не замінить собою теслярську сокиру або колун. Але, якщо ви любите подорожувати на своїх двох з мінімумом речей за спиною, кхукрі стане чудовою альтернативою і туристичній сокирі, і ножу для бушкрафту.Так що, як бачите, насправді, кхукрі має безліч позитивних якостей, крім його екзотичного зовнішнього вигляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Толщина лезвия | 5.1 мм |
| Ширина лезвия | 49.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | кольорова картонна коробка |
| Длина рукояти | 122 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Искусственная кожа |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 322 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 24.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 373 ₴




