
Нож складной 6204 CZ (Grand Way)
408 ₴
- В наличии
- Код: 6204-CZ
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складаний 6204 CZ
Grand Way 6204 CZ - бюджетний складаний EDC ніж.У якості переваг даної моделі можна перерахувати:
86 мм клинок форми американський танто з міцної та невибагливої нержавіючої сталі 440 С;
компактні габарити у складеному стані;
надійний замок Liner Lock;
зручна кліпса для посадки на кишеню;
склобій;
стропоріз;
вдалий суцільносталевий дизайн;
доступну ціну.
Звичайно, Grand Way 6204 CZ – це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way 6204 CZ і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого Grand Way 6204 CZ створений. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧ)-A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 86 мм |
| Толщина лезвия | 2.7 мм |
| Ширина лезвия | 27.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 116 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал рукоятки | 420 Steel |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 208 мм |
| Поверхность лезвия | Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Толщина рукояти | 11.100000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴






