
Нож метательный 052 GR (Grand Way)
493 ₴
- В наличии
- Код: 052-GR
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Grand Way 052 GR – метальний ніж із сталі 440С
Клинок метального ножа Grand Way 052 GR виготовлений з надійної та міцної нержавіючої сталі 440С.
Товщина клинка цілих 4,5 мм. Достатня пластичність сталі та масивність клинка допомагають ножу переживати значні навантаження та удари о мішень.
Форма клинка виражено кинджалоподібна, з добре помітними долами. Такий клинок має гарну проникаючу здатність, що є ще одним плюсом саме для метального ножа.
Маса ножа (133 грами) і загальна довжина в 238 мм роблять його досить зручним для метання навіть на дистанції вищі за середню.
Руків'я ножа Grand Way 052 GR не має накладок. Так зроблено навмисно. Полімерні або дерев'яні накладки, типові для звичайних ножів, часто не витримують удару об ціль і розбиваються. Ніж при цьому неминуче псується. Як і багато інших спеціальних метальних ножів, Grand Way 052 GR позбавлений цього недоліку. Комфорт утримання руків'я при цьому забезпечується обплетенням із міцного шнура.
На руків'ї знаходиться отвір, через який протягнуто темляк. Замість темляка через отвір можна протягнути довгий шнур, чим перетворити ніж на подобу гарпуна. Це може значно полегшити повернення снаряду під час тренувань.
Ніж Grand Way 052 GR простий, красивий та функціональний. Він має достатні розміри, міцність і зручність, щоби, за необхідності, інколи заміняти і звичайний, основний ніж.
Ніж укомплектований просто шикарним, міцним та зручним тканинним чохлом, який можна підвісити на поясі чи спорядженні. Весь комплект акуратно упакований у гарну картонну коробку, тому його легко можна використовувати і у якості подарунка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Шнур |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Толщина лезвия | 4.5 мм |
| Ширина лезвия | 21.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Метальний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 103 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 238 мм |
| Поверхность лезвия | Stonewash |
| Твердость стали | 57-58 |
| Толщина рукояти | 16.800000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴



