
Топор 3377 VW (Grand Way)
1 183 ₴
- В наличии
- Код: 3377-VW
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сербський ніж 3377
Що таке сербський ніж?
Взагалі то сербський ніж – це не кухонна сокира і навіть не сікач. Це саме кухонний ніж. Його товщина в обусі становить 4,65 мм, та й заточують сербські ножі з розрахунком на різ, а не рубку.Звичайно, сербським ножем 3377 можна рубати не надто товсті пташині кістки, але м'ясницьким клівером він від цього не стає.Натомість як кухарський ніж цей “серб” досить цікавий. Довга пряма ріжуча кромка і широкий клинок з прямими спусками дозволяють робити досить рівні і акуратні розрізи.
Сербський ніж Grand Way 3377
Різні культури знаходили свою відповідь на запитання: "Як має виглядати кухарський ніж?" Сербський варіант кухарського ножа почав набирати своєї популярності відносно недавно. Але своїх шанувальників він вже має. Так що поява сербського ножа в асортименті Grand Way – явище цілком зрозуміле та своєчасне.Цей масивний та міцний ніж із нержавіючої сталі марки 420 допоможе вам впоратись з найсерйознішою роботою на вашій кухні. Якщо ви дійсно любите готувати, повз сербський ніж ви точно не пройдете.Відмінно підійде Grand Way 3377 і для готування їжі на свіжому повітрі (outdoor cooking). Тому купити сербський ніж для того, щоб їздити з ним “на шашлики”, полювання чи риболовлю – просто чудова ідея!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 179 мм |
| Толщина лезвия | 4.65 мм |
| Ширина лезвия | 79 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 420 |
| Материал рукоятки | Палісандр |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 297 мм |
| Поверхность лезвия | Stonewash |
| Твердость стали | 54-56 |
| Толщина рукояти | 24.600000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 183 ₴




