
Нож нескладной FBGX-2 AL (Grand Way)
514 ₴
- В наличии
- Код: FBGX-2-AL
+380 (93) 494-94-60
Lifecell- +380 (50) 633-44-95Vodafone
- +380 (98) 594-36-97Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж нескладаний FBGX-2 AL
Grand Way FBGX-2 AL – нескладаний ніж з великою кількістю єлементів тактичного дизайну.У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 420;
невелика вага у 140 г;
ніж відносно плаский та компактний, комплектується зручними шкіраними піхвами, що надає можливість навіть прихованого носіння під одежею в умовах міста;
міцна конструкція Full Tang зменшує вірогідність виламування клинка з рукояті;
кинжаловидний (або списовидний) клинок, та гардоподібне розширення рукояті робить ніж добре пристосованим для контрольованих колючих рухів;
темлячний отвір;
наявність серрейтора на лезі ножа полегшує швидке розрізання дротів та ременів;
доступну ціну.
Grand Way FBGX-2 AL – ніж з доволі спеціфічним набором рис та характеристик. Його навіть можна назвати ножом спеціального призначення. Можливо, саме такий ніж вам і потрібний?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Металл |
| Материал чехла | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 91 мм |
| Толщина лезвия | 2.4 мм |
| Ширина лезвия | 21.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладний |
| Вид упаковки | картонна упаковка |
| Длина рукояти | 91 мм |
| Марка стали | 420 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 182 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали | 52-55 |
| Толщина рукояти | 13.500000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 514 ₴





